Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zawodnicy UKS Chrobry Międzyzdroje zakończyli udział w cyklu Czwartków Lekkoatletycznych rozgrywanych w Policach. Organizatorem imprezy był UKL Ósemka Police, a cały cykl składał się z dziesięciu zawodów w okresie jesienno-wiosennym. Nasza szesnastoosobowa kadra biegaczy i skoczków wzięła udział w dwóch zawodach jesiennych oraz trzech zawodach wiosennych. W pierwszym roku startów w Czwartkach LA udało nam się zdobyć pierwsze medale w klasyfikacji punktowej:

rocznik 2001

I miejsce w skoku w dal - Dominik Kujda (171 pkt.)

III miejsce w biegu na 60m – Dominik Kujda (155 pkt.)

I miejsce w biegu na 300m – Dawid Stasiak (67 pkt.)

II miejsce w biegu na 300m – Paweł Małolepszy (46 pkt.)

 

rocznik 2003

II miejsce w biegu 60m – Wiktoria Kalemba (230 pkt.)

II miejsce w skoku w dal – Wiktoria Kalemba (222 pkt.)

 Podczas całego cyklu najbardziej wartościowe wyniki uzyskali: Paweł Małolepszy (300m-50,31s), Dawid Stasiak (skok w dal-4,45m), Dominik Kujda (skok w dal-4,45m), Kamil Dwornik (skok w dal-3,75m), Marcel Paluch (skok w dal-3,55m). Wśród dziewcząt najlepsze rezultaty osiągnęły: Wiktoria Kalemba (skok w dal-3,64m oraz 60m-9,84) oraz Weronika Ruśkiewicz (piłka palantowa-36,50m).

Już teraz myślimy o kolejnych startach w jesiennych Czwartkach LA. Część z naszych zawodników przejdzie do wieku młodzika i będzie startować w cyklu zawodów Grand Prix Bissa.

Polecamy

 

 

 

 

 

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.