Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

W dniach 16-23 sierpnia 2018 r. dwunastoosobowa grupa zawodniczek i zawodników UKS Chrobry Międzyzdroje uczestniczyła w obozie lekkoatletycznym w Barlinku. Mieliśmy przyjemność przebywać w pensjonacie "Pod sosnami", w którym zastaliśmy miłą obsługę oraz fantastyczne jedzenie. Zgrupowanie miało na celu zbudowanie formy na drugą cześć sezonu. Treningi odbywały się na stadionie, który znajdował się tuż za płotem pensjonatu oraz w lesie. Podczas obozu nasi lekkoatleci wykonali kilka mocnych jednostek treningowych, które na pewno zaprocentują i przełożą się na same rekordy życiowe. W tym samym czasie nasza najlepsza młodziczka Anna Rejchert przebywała na obozie kadry wojewódzkiej w górach w Lubawce.

Polecamy

 

 

 

 

 

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.