Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Podczas ostatniego weekendu zawodniczki i zawodnicy UKS Chrobry Międzyzdroje wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkoatletyce w Poznaniu. Podczas Mistrzostw czwórka naszych zawodników walczyła z młodzikami z województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego o awans do Mistrzostw Polski. Najwyższej sklasyfikowana została Anna Rejchert w biegu na 300m-44,54 (6 miejsce), Artur Udycz 100m-12,07 (14 miejsce), 300m-39,20 (10 miejsce) Kamil Dwornik 600m-1:39,03 (11 miejsce), Konrad Dubako skok w dal-4,76 (22 miejsce). Wyjazd na zawody został sfinansowany budżetu Gminy Międzyzdroje.

Polecamy

 

 

 

 

 

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.