Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

W dniu 12 października 2018 r. odbyło się podsumowanie Szkolnej Ligi Biegowej. Organizatorami biegów byli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach oraz UKS „Chrobry” Międzyzdroje. Szkolna Liga Biegowa to cykl trzech biegów przełajowych na dystansie ok. 850m. Podczas całego cyklu dzieci zbierały punkty za poszczególne miejsca zdobyte w biegach. Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy, natomiast klasy, które zgromadziły największą liczbę punktów otrzymały nagrody w postaci piłek do siatkówki oraz rugby. Podsumowując w trzech biegach Szkolnej Ligi Biegowej wystartowało 55 uczniów z Szkoły Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach. Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego Pana Leszka Nyrkowskiego, Pana Zdzisława Piątkowskiego oraz Pana Pawła Nogali za pomoc w wzorowym przeprowadzeniu zawodów.

WYNIKI KOŃCOWE

Polecamy

 

 

 

 

 

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.