Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje wystartowały w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych, które odbyły się 2 marca 2019 r. w Stargardzie. Organizacja zawodów stała na najwyższym poziomie poprzez bardzo dobre zabezpieczenie i wytyczenie tras biegowych. W zawodach wystartowała czołówka zawodniczek z województwa zachodniopomorskiego. W kategorii młodziczek U16 na dystansie 1000m 4. miejsce wywalczyła Anna Rejchert na 33 startujące zawodniczki. W kategorii dzieci starszych U14 na dystansie 1000m 20. miejsce wywalczyła Amelia Kujda-Rogowska na 55 startujących zawodniczek. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Polecamy

 

 

 

 

 

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.